Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  GENTA ISMAILI


VIP1viko1378Fri Jan 22, 2010 11:09 am
feneri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Nga zemra , kerkoj shpirtin ...


DASHURI1feneri560Fri Jan 22, 2010 11:06 am
feneri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Aborti?????


Koktej Diskutimesh2Nita578Fri Jan 22, 2010 10:59 am
feneri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  FAMILJA ME NJË ANËTAR TË RI


Familja dhe fëmijët0viko518Fri Jan 22, 2010 10:15 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Albumet fotografike,kujtimet e jetes


Albumi Fotografik0viko633Fri Jan 22, 2010 10:09 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Nderron jete legjenda Panajot Pano


Futboll1Nita522Fri Jan 22, 2010 10:07 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Jetes apo ekzistence


Shkence0viko560Fri Jan 22, 2010 10:04 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  1000 SMS ne jave, shtrohet ne psikiatri!


Kuriozitete0viko535Fri Jan 22, 2010 10:02 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Receti im i preferuar


GUZHINA NE SHTEPINE TUAJ1viko708Fri Jan 22, 2010 9:58 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Bej be se.......


Bisede e lire7ΑΝΝΑ502Fri Jan 22, 2010 9:44 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  CFARE DHURATE DI JEPNI TE DASHURIT OSE TE DASHURES PER DIETLINDJE


Ditlindjet Tona0viko1203Fri Jan 22, 2010 9:40 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  ANTOLOGJIA- Një poet, nje poezi


LETERSIA SHQIPTARE1feneri454Fri Jan 22, 2010 9:32 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Vetem nje fjale dashurie...


DASHURI8ΑΝΝΑ595Fri Jan 22, 2010 9:26 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  TE NJOHIM KOLË IDROMENON - Davinçin shqiptar!


LETERSIA SHQIPTARE1feneri278Fri Jan 22, 2010 9:24 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  THESARI I PROVERBAVE


KULTURA TRADICIONALE1feneri418Fri Jan 22, 2010 9:21 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  THENIE PER DASHURINË


DASHURI1feneri392Fri Jan 22, 2010 9:17 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  FEMRAT JANË ...


DASHURI1feneri392Fri Jan 22, 2010 9:14 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  LIRIA TË MUNDËSON ...


Tema shoqerore1feneri386Fri Jan 22, 2010 9:12 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Pershendetje kur hyni e dilni nga forumi


Përshëndetje per antaret e forumit8ΑΝΝΑ858Fri Jan 22, 2010 9:07 am
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  ty lart te kam?


Bisede e lire13ΑΝΝΑ412Fri Jan 22, 2010 5:25 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  DItelindja ime


Ditlindjet Tona0viko452Thu Jan 21, 2010 12:42 pm
viko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Si ta mposhtësh lodhjen


Psikologjia1Nita377Thu Jan 21, 2010 11:55 am
erseka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Lumturia është e lindur…


Psikologjia0Nita257Thu Jan 21, 2010 5:40 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Stresi....


Psikologjia0Nita301Thu Jan 21, 2010 5:39 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Lidhjet mes depresionit dhe sëmundjeve të zemrës


Psikologjia0Nita266Thu Jan 21, 2010 5:35 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Kriminelët i kthehen Skype-it për t’ju shmangur policisë!


Informatike0Nita371Thu Jan 21, 2010 5:23 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Logitech: Zhgënjim nga takimet online


Informatike0Nita247Thu Jan 21, 2010 5:22 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Makinë e re kërkimi në Internet


Informatike0Nita392Thu Jan 21, 2010 5:22 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Fakt: U shfaq në Internet “çelsi” i parë pirat për Windows 7 - crackers u bazuan në “çelsin” zyrtar të Lenovo


Informatike0Nita322Thu Jan 21, 2010 5:21 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Po vjen fundi?


Informatike0Nita266Thu Jan 21, 2010 5:20 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  E gjithë bibloteka e “National Geographic” në një hard drive


Informatike0Nita264Thu Jan 21, 2010 5:20 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Avokadoja, frut mbrojtës për shëndetin


Njeriu edhe shendeti0Nita381Thu Jan 21, 2010 5:17 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Mjalti, burim i paçmuar energjie


Njeriu edhe shendeti0Nita270Thu Jan 21, 2010 5:17 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  E pabesueshme por e vërtetë, qelizat kanceroze mund të transmetohen edhe tek embrioni


Njeriu edhe shendeti0Nita270Thu Jan 21, 2010 5:17 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Kontracepcioni, aleat në reduktimin e aborteve


Njeriu edhe shendeti0Nita246Thu Jan 21, 2010 5:16 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Yndyrnat dhe roli i tyre në ushqyerjen tonë


Njeriu edhe shendeti0Nita550Thu Jan 21, 2010 5:16 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Vetitë e dobishme të panxharit


Njeriu edhe shendeti0Nita261Thu Jan 21, 2010 5:15 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  October 23rd, 2009Kafja dhe vetitë e saj


Njeriu edhe shendeti0Nita234Thu Jan 21, 2010 5:15 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Shkencëtarët ndodhen pranë transplantit të uterusit (mitrës)


Njeriu edhe shendeti0Nita238Thu Jan 21, 2010 5:14 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Alkooli: Droga e pestë më e rrezikshme


Njeriu edhe shendeti0Nita245Thu Jan 21, 2010 5:14 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Hulumtime mjekësore për sindromin Down


Njeriu edhe shendeti0Nita229Thu Jan 21, 2010 5:13 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Sëmundjet që ndikojnë negativisht në shëndetin seksual


Njeriu edhe shendeti0Nita411Thu Jan 21, 2010 5:13 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Konsumimi i sojës përkufizon shfaqjen e kancerit të endometriumit


Njeriu edhe shendeti0Nita215Thu Jan 21, 2010 5:12 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Birra kundra kancerit të prostatës


Njeriu edhe shendeti0Nita224Thu Jan 21, 2010 5:12 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Ndihmesa e Wolfgang Amadeus Mozart tek foshnjet e parakohshme


Njeriu edhe shendeti0Nita284Thu Jan 21, 2010 5:11 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Si të shmangni gurët në veshka


Njeriu edhe shendeti0Nita247Thu Jan 21, 2010 5:11 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Çfarë është BOTOX?


Njeriu edhe shendeti0Nita503Thu Jan 21, 2010 5:10 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Çaji dhe kafja kundra diabetit


Njeriu edhe shendeti0Nita225Thu Jan 21, 2010 5:10 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Qumështi i gjirit… ruhet i freskët deri në 4 ditë


Njeriu edhe shendeti0Nita303Thu Jan 21, 2010 5:10 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Zemra Love Empty

  Drita fshihet pas migrenave


Njeriu edhe shendeti0Nita220Thu Jan 21, 2010 5:09 am
Nita Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: