Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 FEMRAT JANË ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
feneri
Pena e arte
Pena e arte
feneri

Posts : 13
Join date : 19/01/2010

FEMRAT JANË ... Empty
MesazhTitulli: FEMRAT JANË ...   FEMRAT JANË ... Icon_minitimeFri Jan 22, 2010 7:00 am

-Femrat në dashuri janë një ëngjull të zbritur nga Qielli.

- Femra që ju buzëqesh, do t‘u mashtrojë, kurse femra që qan para jush, u ka mashtruar .

-Femra pa modesti është njësoj sikurse gjella pa kripë.

-Femra mund ta fshehë dashurinë e vet dyzetë vjet, por urrejtjen as dhe një orë të vetme.

-Femra e do burrin me zemër, burri e do atë me dëshirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

FEMRAT JANË ... Empty
MesazhTitulli: Re: FEMRAT JANË ...   FEMRAT JANË ... Icon_minitimeFri Jan 22, 2010 9:14 am

Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave.
Sikur femrat të udhëhiqnin botën, ato do t'i flaknin të gjitha armët, përveç gjuhës.
Burrat luajne lojen, Femrat dine rezultatin.
Femra ka dy arme...Kozmetika dhe Lotet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FEMRAT JANË ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: ZONE E NXEHTE :: DASHURI-
Kërce tek: