Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.

Zemra Love


Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Te Njihemi me Njeri-Tjetrin

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantimi i Antarëve

Prezantimi i antarve...
315Wed Jan 20, 2010 8:56 am
Nita prezantohuni
Asnjë mesazh i ri

Përshëndetje per antaret e forumit

Të japësh një përshëndetje nuk të varfëron, por një përshëndetje e marrë të pasuron shumë.
314Fri Jan 22, 2010 9:07 am
viko Pershendetje kur hyni e dilni nga forumi
Asnjë mesazh i ri

Ditlindjet Tona

Të japësh një përshëndetje nuk të varfëron, por një përshëndetje e marrë të pasuron shumë.
34Fri Jan 22, 2010 9:40 am
viko CFARE DHURATE DI JEPNI TE DASHURIT OSE TE DASHURES PER DIETLINDJE
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

ZONE E NXEHTE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

DASHURI

Cfare eshte dashuria per ju ....Histori.tregime ,thenie dhe vargje qe burojne nga dashuria..
2262Fri Jan 22, 2010 11:06 am
feneri Nga zemra , kerkoj shpirtin ...
Asnjë mesazh i ri

EROS

Gjithcka mbi moshen 18-vjec
44Wed Jan 20, 2010 9:08 am
Nita LLOJET E DASHURIS
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

AKTUALITETE DITORE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Aktualitetet e dites

Cdo gje mbi aktualitetet e dites
00
Asnjë mesazh i ri

Lajmet e fundit

Ketu mund te shihni lajmet e fundit nga vendi dhe bota
66Wed Jan 20, 2010 6:08 am
ΑΝΝΑ Vizat, Malmstrom: Shqipëria të plotësojë kushtet
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

BISEDA TE LIRA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Bisede e lire

Ketu eshte bisede e lire.........

940Fri Jan 22, 2010 9:44 am
Nita Bej be se.......
Asnjë mesazh i ri

Tema shoqerore

Ketu trajohen tema mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes, si psh diskriminimi, lufta, paqja , aborti, urrejtja etj
1445Fri Jan 22, 2010 9:12 am
viko LIRIA TË MUNDËSON ...
Asnjë mesazh i ri

Koktej Diskutimesh

Koktej Diskutimesh,cdo lloj bisedimesh koktej komplet.
13Fri Jan 22, 2010 10:59 am
feneri Aborti?????
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Jane kurioziteti dhe etja per me shume njohuri qe e bejne ate te dukshme per syte tane. A e dini se...?
2323Fri Jan 22, 2010 10:02 am
viko 1000 SMS ne jave, shtrohet ne psikiatri!
Asnjë mesazh i ri

Zone e lire

Postime sipas deshires tuaj
00
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

Albumi Fotografik

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Albumi Fotografik

Sillni fotografi nga me te ndryshmet ne kete forum.
11Fri Jan 22, 2010 10:09 am
viko Albumet fotografike,kujtimet e jetes
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

MODA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

MODA

Moda dhe dëshirat për te qene i/e bukur veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres
00
Asnjë mesazh i ri

Familja dhe fëmijët

Familja dhe fëmijët janë shkolla e detyrave themeluar mbi dashurinë. Familja dhe fëmijët jan kryevepra e natyrës.Familja dhe fëmijët jan njësia bazë grupore e shoqërisë dhe i jepet mbrojtje nga shoqëria dhe shteti...
11Fri Jan 22, 2010 10:15 am
viko FAMILJA ME NJË ANËTAR TË RI
Asnjë mesazh i ri

VIP

Vipat e gjith botes ata qe pushtojne vemendjen e mediave dhe te diskutimeve te perditshme,mendimet tuaja krahasimet dhe me shum per Vipat
1415Fri Jan 22, 2010 11:09 am
feneri GENTA ISMAILI
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

ZBAVITJE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

QESHNI EDHE JU

Ketu eshte zona , vetem te qeshni me barsaleta dhe me tregime humoristike...
00
Asnjë mesazh i ri

Kafeneja e Forumit

Ketu mund te beni lloqe dhe te diskutoni per cfare te doni
00
Asnjë mesazh i ri

CHIT CHAT

Ketu beni muhabet , sa te doni , vetem mos u zini aman ..hahaha
33Wed Jan 20, 2010 8:59 am
Nita thoni nje ffjal qe ju vjen ndermend
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

Njeriu edhe shendeti

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Njeriu edhe shendeti

Mendja e shendoshe ne nje trup te shendosh. Shendeti eshte nje mireqenie e plote mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjesht mungesa e nje semundjeje.
1919Thu Jan 21, 2010 5:17 am
Nita Avokadoja, frut mbrojtës për shëndetin
Asnjë mesazh i ri

Psikologjia

Psikologjia njeriut.
45Thu Jan 21, 2010 11:55 am
erseka Si ta mposhtësh lodhjen
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

ARTI KULTURA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mergimi

Mergimi shqiptare ne gjithe europen,Bisedoni dicka te bukur
00
Asnjë mesazh i ri

Pena e arte

Pena e arte
11Tue Jan 19, 2010 12:44 pm
feneri Gjakush TANA :TË PRES TEK BUSTI I LASGUSHIT
Asnjë mesazh i ri

KULTURA TRADICIONALE

Gjithcka mbi kulturen tradicionale
12Fri Jan 22, 2010 9:21 am
viko THESARI I PROVERBAVE
Asnjë mesazh i ri

LETERSIA SHQIPTARE

Ketu mund te postoni per letersine shqiptare edhe per autoret tane
24Fri Jan 22, 2010 9:32 am
viko ANTOLOGJIA- Një poet, nje poezi
Asnjë mesazh i ri

TRADITAT DHE ZAKONET

Shume tradita dhe zakone ne brendesi te nje trualli shqiptar, qe gjithsesi na kane perfaqesuar me nder ne vite. Komente, mendime, opinione mbi traditat e zakonet.
00
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

Besimi Fetar

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Besimi Fetar

Ciles fe i perkisni. Besoni apo jo ne zot? Te gjitha misteret dhe te vertetat e shekujve
11Wed Jan 20, 2010 9:00 am
Nita cfare feje i perkisni
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

Informatike

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Informatike

Informatika është shkenca që merret me të gjitha çështjet e përpunimit të vetvetishëm të informacionit nëpërmjet përpunuesve elektronikë.Ka shumë përkufizime të ndryshme se çfarë përfshihet brenda termit informatikë.Mjeti themelor teknologjik në të cilin bazohet informatika është Përpunuesi Elektronik. Çdo kompjuter, nga më i fuqishmi deri tek më ekonomiku, është i përbërë nga dy elemente themelore: harduere dhe softuere...
66Thu Jan 21, 2010 5:23 am
Nita Kriminelët i kthehen Skype-it për t’ju shmangur policisë!
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

HISTORIA SHQIPTARE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

HISTORIA SHQIPTARE

Ketu mund te shkruani per historine shqiptare nder shekuj..
00
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

POEZIA EDHE TREGIME

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

POEZIA EDHE TREGIME

Ketu mund te shkruani poezite tuaja ...poezi te autoreve te huaj edhe shqiptare
00
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

GUZHINA NE SHTEPINE TUAJ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

GUZHINA NE SHTEPINE TUAJ

Receta gatimi .Rast i mirë për kuzhineret të postojnë recetat e tyre speciale
12Fri Jan 22, 2010 9:58 am
viko Receti im i preferuar
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

MUZIKA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma dhe MP3 për shkarkim

Dëgjim dhe shkarkim këngesh dhe filmash.MP3 Shqip,MP3 të huaja,Filma shqiptar,Filma të huaj
00
Asnjë mesazh i ri

Muzike Shqiptare

Gjithcka per muziken shqiptare
00
Asnjë mesazh i ri

Muzike e Huaj edhe poezi

Ketu mund te postoni kenge te huaja ...edhe tekste kengesh te kengetareve te huaj gjithashtu te rejat nga muzika e huaj edhe poezi te huaja
00
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

SPORT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Futboll

Kampionatet e huaja te futbollit.
45Fri Jan 22, 2010 10:07 am
viko Nderron jete legjenda Panajot Pano
Asnjë mesazh i ri

SPORT

SPORT NE TE GJITHE BOTEN
11Wed Jan 20, 2010 9:02 am
Nita Real Madrid mberrin ne Tirane
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

KATEGORIA E GJUHËVE TË HUAJA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

KATEGORIA E GJUHËVE TË HUAJA

Gjdo gjuhe
00
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
 

Shkence / Filozofi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkence

Ketu mund te shkruani gjithcka permbi shkencen e filozofis
11Fri Jan 22, 2010 10:04 am
viko Jetes apo ekzistence
Free forum : Engjujt Shqiptare Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 287 artikuj
Forumi ka 10 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri besim
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 10 më Mon Feb 07, 2011 1:25 pm

Anëtarët të regjistruar
Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Admin ][ Pena e arte ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur