Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 THENIE PER DASHURINË

Shko poshtë 
AutoriMesazh
feneri
Pena e arte
Pena e arte
feneri

Posts : 13
Join date : 19/01/2010

THENIE  PER DASHURINË Empty
MesazhTitulli: THENIE PER DASHURINË   THENIE  PER DASHURINË Icon_minitimeFri Jan 22, 2010 6:44 am

Ena e dashurisë nuk mbushet dot.

-Syri i dashurisë është i verbër.

-Dashuria dhe parfumi nuk mund të fshihen.

-Kur u ngrit e dashura, hëna e plotë perëndoi!

-Dashuria vjen nga Qielli; urrejtja nuk ka asnjë prejardhje të mirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

THENIE  PER DASHURINË Empty
MesazhTitulli: Re: THENIE PER DASHURINË   THENIE  PER DASHURINË Icon_minitimeFri Jan 22, 2010 9:17 am

Sikur dashuria te ishte nje lule e vetme ne mes te oqeanit,te gjithe te rinjte do te kishin mesuar notin.
Vetem nje fjale na liron nga dhimbja dhe pesha e jetes Dashuria.
Ti nuk mund ta dish kurre se si nje buzeqeshje e thjeshte mund te ndryshoje jeten e dikujt pergjithmone... E jotja e ka ndryshuar me te vertete jeten time
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
THENIE PER DASHURINË
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: ZONE E NXEHTE :: DASHURI-
Kërce tek: