Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 GENTA ISMAILI

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

GENTA ISMAILI Empty
MesazhTitulli: GENTA ISMAILI   GENTA ISMAILI Icon_minitimeFri Jan 22, 2010 10:12 am

Tre muaj më parë Genta Ismajli kishte thënë se nuk kishte kriza në lidhjen e saj të dashurisë me Milotin. Por, nuk kaluan as tre muaj dhe pas kthimit të Gentës nga Amerika u tha se çifti tashmë i kishte dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë. “Nuk dua të flas shumë për jetën time private”, tha Genta nëpërmes telefonit, ndërkohë që ndarja erdhi pas vërtetimit se kënga e saj “Pantera” (më të cilën këngëtarja krenohej) doli e vjedhur nga një këngëtare armene. Megjithatë, Genta pas ndarjes nuk kishte ngurruar që të flasë për gazetë dhe të thotë se është në vlugun më të madh të punës. Ajo për festë realizoi këngën “Game Over”, me të cilën këngë tha se do të paraqitet nëpër programet festive të Vitit të Ri. Ndërkaq, për dashurinë këngëtarja shpreson se do të ketë më shumë fat në 2010-ën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feneri
Pena e arte
Pena e arte
feneri

Posts : 13
Join date : 19/01/2010

GENTA ISMAILI Empty
MesazhTitulli: Re: GENTA ISMAILI   GENTA ISMAILI Icon_minitimeFri Jan 22, 2010 11:09 am

Domethene se paska te verteta!

Dhe sipas kesaj Viko, pritet te shpalle konkurs! Sa mire nese ka kushte te pershtatshme!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
GENTA ISMAILI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: MODA :: VIP-
Kërce tek: