Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Jetes apo ekzistence

Shko poshtë 
AutoriMesazh
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

Jetes apo ekzistence Empty
MesazhTitulli: Jetes apo ekzistence   Jetes apo ekzistence Icon_minitimeFri Jan 22, 2010 10:04 am

Para dy ditesh rastesisht degjova nje diskutim midis dy personave dhe qendra e muhebiti ishte nje shpreje qe mundet ta perkthej keshtu...

Te jetosh eshte shume e veshtir, shumica e njerzve ekzistojne nuk jetojne...

Ju si mendoni, ka ndryshim midis jetes dhe ekzistences, nqs po ku qendron ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jetes apo ekzistence
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: Shkence / Filozofi :: Shkence-
Kërce tek: