Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 DItelindja ime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

DItelindja ime Empty
MesazhTitulli: DItelindja ime   DItelindja ime Icon_minitimeThu Jan 21, 2010 12:42 pm

Ate dite dhe ore kur kam lind
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DItelindja ime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: Te Njihemi me Njeri-Tjetrin :: Ditlindjet Tona-
Kërce tek: