Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 prezantohuni

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

prezantohuni Empty
MesazhTitulli: prezantohuni   prezantohuni Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 3:50 am

Kush jeni nga vini
Mund te jepni nje prezantim te vogel rreth vetes tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: prezantohuni   prezantohuni Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 2:45 pm

Pershendetje

Emri: VIGAN
Mbimeri: e mesoni me vone
Dt.Lindje : Maj 1982
Vendlindja: Kosove
Etniciteti: Shqipetar
Shenja horoskopit: Dem
I gjate : 1.78
Pesha: Ndryshoj gjdo muaj,mund te ju genjej nese e them sakt
Ngjyra syve : Gjelbert
Floket : Te zeza
Hobi: Libri dhe shkrimet,Kitara dhe vizatimi
Muzika: Marey Carey,Greta Koci,Ilir Shaqiri etj,se ka shume...!
Sporti: Basktebolli
Lloji Tipit : Sportiv dhe i qeshur ne rastet e duhura
Emaili: skam se sdi te perdor msn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
XRISA
Moderator
Moderator
XRISA

Posts : 8
Join date : 18/01/2010

prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: prezantohuni   prezantohuni Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 6:24 pm

EMRI: XRISTINA
MBIEMRI: skam Very Happy
DT.Lindje: Janar 1925 Razz
Vendlindja:Shqiperi
Etniciteti: PG
Shenja horoskopit: Bricjapi
E gjate: 1,68
Pesha:si flutur
Ngjyra syve:te maces
Floket:bionde
Hobi:moda
Muzika:te gjitha i degjoj
Sporti:Noti
Lloji i tipes:shum qesharake
Emaili: sme lejon burri ta hap rendeer

KLM YLLA geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: prezantohuni   prezantohuni Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 8:56 am

emri nita
qyteti struga
floket geshtenje
syte ngjyr kafe dhe te gjelbert
jjam sh e shoqerueshme dhe sh komunikative
o zot sa ja bej qefin vetes lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: prezantohuni   prezantohuni Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 8:56 am

emri nita
qyteti struga
floket geshtenje
syte ngjyr kafe dhe te gjelbert
jjam sh e shoqerueshme dhe sh komunikative
o zot sa ja bej qefin vetes lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
prezantohuni Empty
MesazhTitulli: Re: prezantohuni   prezantohuni Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
prezantohuni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: Te Njihemi me Njeri-Tjetrin :: Prezantimi i Antarëve-
Kërce tek: