Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Ju pelqejn tatto apo piercing dhe a keni ndonjë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

Ju pelqejn tatto apo piercing dhe a keni ndonjë? Empty
MesazhTitulli: Ju pelqejn tatto apo piercing dhe a keni ndonjë?   Ju pelqejn tatto apo piercing dhe a keni ndonjë? Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 7:56 am

tatto me cmendin mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

Ju pelqejn tatto apo piercing dhe a keni ndonjë? Empty
MesazhTitulli: Re: Ju pelqejn tatto apo piercing dhe a keni ndonjë?   Ju pelqejn tatto apo piercing dhe a keni ndonjë? Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:02 pm

Tatoo nuk kam,me pelqen te shkruaj ne unazat e kurrizit,emrin ARIANA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ju pelqejn tatto apo piercing dhe a keni ndonjë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: BISEDA TE LIRA :: Bisede e lire-
Kërce tek: