Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.

Zemra Love


Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

BISEDA TE LIRA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Bisede e lire

Ketu eshte bisede e lire.........

940Fri Jan 22, 2010 9:44 am
Nita Bej be se.......
Asnjë mesazh i ri

Tema shoqerore

Ketu trajohen tema mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes, si psh diskriminimi, lufta, paqja , aborti, urrejtja etj
1445Fri Jan 22, 2010 9:12 am
viko LIRIA TË MUNDËSON ...
Asnjë mesazh i ri

Koktej Diskutimesh

Koktej Diskutimesh,cdo lloj bisedimesh koktej komplet.
13Fri Jan 22, 2010 10:59 am
feneri Aborti?????
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Jane kurioziteti dhe etja per me shume njohuri qe e bejne ate te dukshme per syte tane. A e dini se...?
2323Fri Jan 22, 2010 10:02 am
viko 1000 SMS ne jave, shtrohet ne psikiatri!
Asnjë mesazh i ri

Zone e lire

Postime sipas deshires tuaj
00
BISEDA TE LIRA Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur