Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Nje pub ne Londer hap nje ....varreze aty prane per klientet me te apasionuar pas tij!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Nje pub ne Londer hap nje ....varreze aty prane per klientet me te apasionuar pas tij! Empty
MesazhTitulli: Nje pub ne Londer hap nje ....varreze aty prane per klientet me te apasionuar pas tij!   Nje pub ne Londer hap nje ....varreze aty prane per klientet me te apasionuar pas tij! Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:29 am

As vdekja nuk do te mund te ndaje klientet e rregullt nga pub-i i tyre i preferuar. Kush deshiron mund te varroset ne fushen prane lokalit, te shnderruar ne nje varreze. Ngjarja behet e njohur nga "Daily Mail" dhe i referohet nje fshati anglez, Uppermill, prane Manchesterit.

Kjo iniciative e pazakonte u mor nga Julian Taylor, pronari i Church Inn dhe i nje hapesire te gjere ngjitur. Taylor mori nga komuna autorizimin qe ta perdore kete terren edhe si varreze.

Projekti parashikon deri ne dymije varre me nga kater vende secili.

Ideja u pelqye menjehere nga disa kliente te cilet prenotuan nga nje varr. "Eshte nje vend i bukur per t'u varrosur.

Madje nje prej klienteve u kerkoi miqve te tij qe te pijne ndonje gote mbi varrin e tij kur te kete vdekur", u shpreh pronari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje pub ne Londer hap nje ....varreze aty prane per klientet me te apasionuar pas tij!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: BISEDA TE LIRA :: Kuriozitete-
Kërce tek: