Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.

Zemra Love


Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Informatike

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Informatike

Informatika është shkenca që merret me të gjitha çështjet e përpunimit të vetvetishëm të informacionit nëpërmjet përpunuesve elektronikë.Ka shumë përkufizime të ndryshme se çfarë përfshihet brenda termit informatikë.Mjeti themelor teknologjik në të cilin bazohet informatika është Përpunuesi Elektronik. Çdo kompjuter, nga më i fuqishmi deri tek më ekonomiku, është i përbërë nga dy elemente themelore: harduere dhe softuere...
66Thu Jan 21, 2010 5:23 am
Nita Kriminelët i kthehen Skype-it për t’ju shmangur policisë!
Informatike Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur