Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.

Zemra Love


Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

ZONE E NXEHTE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

DASHURI

Cfare eshte dashuria per ju ....Histori.tregime ,thenie dhe vargje qe burojne nga dashuria..
2262Fri Jan 22, 2010 11:06 am
feneri Nga zemra , kerkoj shpirtin ...
Asnjë mesazh i ri

EROS

Gjithcka mbi moshen 18-vjec
44Wed Jan 20, 2010 9:08 am
Nita LLOJET E DASHURIS
ZONE E NXEHTE Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur