Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Shkruani SMS te dashurit o te dashures tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

Shkruani SMS te dashurit o te dashures tuaj Empty
MesazhTitulli: Shkruani SMS te dashurit o te dashures tuaj   Shkruani SMS te dashurit o te dashures tuaj Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 7:31 am

Ashtu sic merr era gjethet larg ne vjeshte
ashtu dhe ti me heq merzine,
e diteve e neteve pa fund e mbarim
u jep kaq shume ngjyre dhe kuptim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

Shkruani SMS te dashurit o te dashures tuaj Empty
MesazhTitulli: Re: Shkruani SMS te dashurit o te dashures tuaj   Shkruani SMS te dashurit o te dashures tuaj Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 9:05 am

E nis dhe e mbaroj sms me fjalen

TE DUA PERJET ENGJELLUSHA IME"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkruani SMS te dashurit o te dashures tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: ZONE E NXEHTE :: DASHURI-
Kërce tek: