Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Per ty..................

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

Per ty.................. Empty
MesazhTitulli: Per ty..................   Per ty.................. Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 6:53 am

Si engjull u shfaqe papritmas ne jeten time,me fale ngrohtesi dhe qastet me te lumtura ne jet...
kaloja qastet me ty dhe mendoja se enderroja ishte lumturi prrallore.
Koha shkoj dhe ike mu ashtu siq u shfaqe,duke u ndare te deshperuar per fatin tone por ne kujtimet me me te bukurat...
"Asgje nuk mbetet ashtu siq ishte dikur".


per ty e kthej te fundit got
por e dehur un nuk jam
un jam dehur nga dashuria
qe ne mendje ty te kam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

Per ty.................. Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty..................   Per ty.................. Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 2:31 pm

PER TY

Të ëndërroja edhe pse jemi large
T’i imagjinoja ata syt a tu të bukur
Që më shikojn si dy yje qielli
Dhe I dua ashtu të imagjinuar
Në thellësitë e pafunda futem
Shoh dashurinë tënde të plotë
Më buzëqeshin edhe dy buzët
E tua që I kujtoj,ti puth....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
XRISA
Moderator
Moderator
XRISA

Posts : 8
Join date : 18/01/2010

Per ty.................. Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty..................   Per ty.................. Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 6:28 pm

per ty hyra se ma hengre shpirtin moj Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Per ty.................. Empty
MesazhTitulli: Re: Per ty..................   Per ty.................. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per ty..................
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: ZONE E NXEHTE :: DASHURI-
Kërce tek: