Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Arreston 70-vje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Arreston 70-vje Empty
MesazhTitulli: Arreston 70-vje   Arreston 70-vje Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:34 am

Tashmë për Betty Perry ka lindur një telash, ajo është arrestuar sepse ka refuzuar që t’i japë emrin e saj policit i cili kishte shkuar ta arrestonte pasi nuk kishte ujitur barin e lëndinës. Ajo thotë që oficeri e kishte goditur atë duke i nxjerrë gjak nga hunda dhe pas gjuajtjes së policit ka rënë. “Unë nuk e dija se çfarë ai kërkonte prej meje. Unë i thashë: Çfarë po bën? Ai më qëlloi mua në fytyrë”, pohoi 70-vjeçarja amerikane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Arreston 70-vje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: BISEDA TE LIRA :: Kuriozitete-
Kërce tek: