Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Kina ndalon filmin “Avatar” ne kinema

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Kina ndalon filmin “Avatar” ne kinema Empty
MesazhTitulli: Kina ndalon filmin “Avatar” ne kinema   Kina ndalon filmin “Avatar” ne kinema Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:19 am

Kina i ka thene jo “Avatar”. Filmi gjigand i James Cameron eshte terhequr nga shumica e kinemave kineze me vendim te China Film, qe ka vendosur ta zevendesoje me nje biografi te filozofit Confucio.
Nuk eshte hera e pare qe Kina censuron filma te Hollivudit.

Pak dite me pare filmi “Avatar” mori dy cmime ne ceremonine e “Golden Globe”, si regjia me e mire dhe si filmi me i mire dramatik.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kina ndalon filmin “Avatar” ne kinema
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: MODA :: VIP-
Kërce tek: