Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Sharapova, kembe me celulite

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Sharapova, kembe me celulite Empty
MesazhTitulli: Sharapova, kembe me celulite   Sharapova, kembe me celulite Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:18 am

Sipas nje klasifikimi te 40 atleteve me seksi te 10-vjecarit te fundit, Maria Sharapova eshte e para dhe kete e tregoi qarte edhe ne Australian Open ndersa shfaqi hiret e saj femerore me veshjen e bukur dhe provokuese ne fushen e lojes.

Megjithese ka dy kembe te gjata, Sharapoves nuk i mungon pak celulit.

Tani Sharapova, ish numri 1 ne bote ne Tenis duhet te luftoje me shume per te djegur yndyrnat e teperta ne trup, si dhe te jete me mire fizikisht per te perballur kundershtaret ne fushen e lojes. Forca
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sharapova, kembe me celulite
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: MODA :: VIP-
Kërce tek: