Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Madonna, femijen e radhes e deshiron nga Jesus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Madonna, femijen e radhes e deshiron nga Jesus Empty
MesazhTitulli: Madonna, femijen e radhes e deshiron nga Jesus   Madonna, femijen e radhes e deshiron nga Jesus Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:16 am

Eshte 51 vjec, ka kater femije por nuk mendon te ndalet ketu. Diva e muzikes pop, Madonna, po planifikon nje tjeter vogelush, kete here me te dashurin 22 vjecar, modelin brazilian Jasus Luz.
Kengetarja amerikane eshte konsultuar me mjeket per te ngelur shtatzane ne menyre natyrale, ndersa Jesus nga ana e tij shprehet se nje femije ne jeten e tij do ishte aventura me e madhe dhe kete deshiron ta perballoje bashke me kengetaren.

Madonna mendon se Jesus do te ishte nje baba shembullor edhe pse ende i ri ne moshe. Nje mik i ciftit ka deklaruar per “The Sun” se pervec kesaj, Jesus i do shume femijet e kengetares, por nga ana tjeter mendon te behet edhe vete baba.

Pengesa me e madhe per realizimin e kesaj endrre mund te jete mosha e kengetares, por ajo eshte e gatshme te derdhe miliona dollare per te arritur qellimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Madonna, femijen e radhes e deshiron nga Jesus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: MODA :: VIP-
Kërce tek: