Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Bullock: Streep dua ta puth edhe ne nje film

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Bullock: Streep dua ta puth edhe ne nje film Empty
MesazhTitulli: Bullock: Streep dua ta puth edhe ne nje film   Bullock: Streep dua ta puth edhe ne nje film Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:14 am

Puthja mes Meryl Streep dhe Sandra Bullock duket se i ka shijuar kesaj te fundit pasi ajo ka propozuar qe te xhiroje nje film me diven e kinemase ku ne qender te historise te jete dashuria mes dy femrave.
“Ishte e pabesueshme qe nuk mendova ne ato momente. Duhet ta perserisim kete eksperience, ndoshta ne nje film”, theksoi Bullock pas ceremonise se cmimeve “Critics Choice Movie Awards”.

Ajo shton gjithashtu se shume njerez ishin entuziaste ne momentin e puthjes mes te dyjave. Por kushedi cfare mendon Streep per kete propozim?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bullock: Streep dua ta puth edhe ne nje film
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: MODA :: VIP-
Kërce tek: