Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Juventus, tifozet kerkojne largimin e Ferrara-s

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Juventus, tifozet kerkojne largimin e Ferrara-s Empty
MesazhTitulli: Juventus, tifozet kerkojne largimin e Ferrara-s   Juventus, tifozet kerkojne largimin e Ferrara-s Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:04 am

Anija” bardhezi po fut uje nga te gjitha anet. Rezultatet dhe loja e dobet e Juventusit, pervec renies se lire ne renditje, kane shkaktuar edhe pakenaqesi te medha ne radhet e tifozeve.
Tifozet ultras te “Zonjes se vjeter” kane vendosur te nisin protestat kunder drejtimit te skuadres nga Ciro Ferrara. Protesta do zhvillohet te shtunen ne oren 17:30 ne Torino.

Ata do perkujtojne edhe presidentin legjendar Gianni Agnelli ne 7 vjetorin e vdekjes se tij. Protesta do vazhdoje ne “kthesen e jugut” ku do t’u kerkohet lojtareve te kene me shume respekt per fanelen qe veshin.

Ne kete menyre, Ferrara duhet ta pergatise ndeshjen kunder Romes ne nje atmosfere te nxehte, ku kritikat ndaj tij vershojne nga te gjitha anet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Juventus, tifozet kerkojne largimin e Ferrara-s
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: SPORT :: Futboll-
Kërce tek: