Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Guardiola do te qendroje tek Barcelona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Guardiola do te qendroje tek Barcelona Empty
MesazhTitulli: Guardiola do te qendroje tek Barcelona   Guardiola do te qendroje tek Barcelona Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:04 am

Tekniku i Barcelones, Josep Guardiola do te qendroje edhe sezonin e ardhshem. Lajmin e ka bere te ditur presidenti ne ikje Joan Laporta.

Ne nje konference per shtyp Laporta, mandati te cilit skadon ne qershor, ka deklaruar se klubi dhe Guardiola “i kane dhene fjalen njer-tjetrit, por zgjatja e kontrates se teknikut do te negociohet dhe firmoset vetem pas zgjedhjes se presidentit te ardhshem te skuadres”.

Edhe kontrata e Guardioles, qe ka mbushur te henen 39 vjec, do te skadoje ne qershor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiola do te qendroje tek Barcelona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: SPORT :: Futboll-
Kërce tek: