Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Gerrard: Nuk do largohem asnjehere nga Liverpool

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Gerrard: Nuk do largohem asnjehere nga Liverpool Empty
MesazhTitulli: Gerrard: Nuk do largohem asnjehere nga Liverpool   Gerrard: Nuk do largohem asnjehere nga Liverpool Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:03 am

Steven Gerrard nuk ka menduar asnjehere te largohet nga Liverpool, klubi ku u rrit dhe u be nje lojtar i famshem.

Ne nje interviste per “Daily Mirror” ai ka hedhur poshte cdo lajm qe e largon ate nga “The Reds” pas nje sherri te hamendesuar mes tij dhe Rafa Benitez.

“Nuk arrij ta kuptoj si mund te thuhen gjera te tilla, totalisht te shpikura”, shprehet kapiteni. Nderkohe, Guus Hiddink vazhdon te qendroje si hije mbi koken e Rafa Benitez, te cilit mesa duket i ka ardhur fundi ne stolin e Liverpool.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gerrard: Nuk do largohem asnjehere nga Liverpool
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: SPORT :: Futboll-
Kërce tek: