Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Nje afrikanojugor leshon... gjarperinj ne ambjentet e nje banke ne shenje hakmarrjeje!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Nje afrikanojugor leshon... gjarperinj ne ambjentet e nje banke ne shenje hakmarrjeje! Empty
MesazhTitulli: Nje afrikanojugor leshon... gjarperinj ne ambjentet e nje banke ne shenje hakmarrjeje!   Nje afrikanojugor leshon... gjarperinj ne ambjentet e nje banke ne shenje hakmarrjeje! Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:27 am

Nje klient i cili ishte ne konflikt me banken e tij qe prej disa vitesh leshoi gjarperinj helmues ne hyrjen e nderteses ne Johanesburg, njofton shtypi i sotem.

Nje punonjes i bankes "Absa" u pickua ne dore ne perpjekje per ta kapur njerin prej pese gjarperinjve, qe i ishin te nje kategorie shume helmuese. Ai u shtrua menjehere ne spital.

Klienti i zemeruar tregoi ne disa gazeta se nuk mund te toleronte qe banka te mos respektonte angazhimet ndaj tij.

"Hyra ne banke dhe u thashe njerezve te largoheshin per te mos u pickuar nga gjarperinjte. Pastaj, vendosa canten time ne toke dhe e hapa", deklaroi ai ne te perditshmen "The Star".

Skuadrat e shpetimit, te cilat erdhen menjehere ne banke, kontrolluan situaten.

Klienti, i cili perfitoi nga paniku per t'u larguar, po kerkohet nga policia per tentative per vrasje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje afrikanojugor leshon... gjarperinj ne ambjentet e nje banke ne shenje hakmarrjeje!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: BISEDA TE LIRA :: Kuriozitete-
Kërce tek: