Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Biel: Nuk mund te jem nje aktore e madhe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Biel: Nuk mund te jem nje aktore e madhe Empty
MesazhTitulli: Biel: Nuk mund te jem nje aktore e madhe   Biel: Nuk mund te jem nje aktore e madhe Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:19 am

Jessica Biel kerkon te tregoje se pavaresisht fames qe ka fituar ne kinema, eshte nje njeri si gjithe te tjeret dhe ben nje jete normale.
Protagonistja e "Illusionist" dhe e fejuara e Justin Timberlake thekson se jeta e saj rrjedh normalisht dhe kjo ben qe njerezit te kene nje konisiderate te madhe per karrieren e saj profesionale. “Besoj se jam shume merzitshme per te qene nje aktore e madhe”, thote ajo per revisten “Vogue”.

Me tej, 27 vjecarja rrefen eksperiencen ne moshen 17 vjecare kur pozoi per revisten “Gear”. “Pranova oferten dhe kur doli revista ndihesha shume ne siklet. M’u desh t’u kerkoja falje te gjitheve, perfshire edhe prinderit e mi. Ishte nje leksion i mire sepse mesova te vendos kufij”, perfundon Biel.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Biel: Nuk mund te jem nje aktore e madhe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: MODA :: VIP-
Kërce tek: