Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Mo'nique, harron nje detaj estetik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Mo'nique, harron nje detaj estetik Empty
MesazhTitulli: Mo'nique, harron nje detaj estetik   Mo'nique, harron nje detaj estetik Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:18 am

Nuk dime nese e ka bere qellimisht, por Mo'nique, aktorja amerikane e nderuar me cmimin Golden Globe, si interpretuesja me e mire femer,jo protagoniste, eshte shfaqur ne ceremoni me nje fustan ngjyre ari te cilin pasi e ngriti 'padashje' shfaqi per te gjithe te pranishmit, kembet plot me qime.
Aktorja qeshte si e cmendur ne kete moment, ne fakt pamja ishte vertete shokuese.

Plot humor dhe ironike, aktorja teper e mbushur, mbante veshur nje fustan qe me dekolte shume te hapur, i gjate deri ne fund te kembeve. Deri ketu cdo gje ishte shume mire, 'skandali' ndodhi kur aktorja ngriti fustanin deri ne gju.

Dukej sikur ajo kishte muaj qe nuk perdorte asnje menyre per te pastruar kembet e saj plot qime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mo'nique, harron nje detaj estetik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: MODA :: VIP-
Kërce tek: