Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 "Golden Globes", yjet vishen bukur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

"Golden Globes", yjet vishen bukur Empty
MesazhTitulli: "Golden Globes", yjet vishen bukur   "Golden Globes", yjet vishen bukur Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:17 am

Edhe pse nuk jane nominuar per ndonje cmim, Jennifer Aniston dhe Mariah Carey terhoqen vemendjen ne ceremonine e Golden Globes me veshjet e tyre teper te bukura.


Aniston nxorri ne pah kembet e saj te tonifikuara me ane te nje fustani Valentino, ndersa kishte veshur nje pale sandale te mrekullueshme Versace.

Carey u prezantua me nje krijim te Max Azria duke u shfaqur e mrekullueshme edhe pse disa kilograme mbi peshe.

Aniston e Carey, te dyja 40 vjec ishin vetem disa prej yjeve qe mbanin ngjyren e zeze ne veshje, ne ceremonine e ndarjes se cmimeve Golden Globes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Golden Globes", yjet vishen bukur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: MODA :: VIP-
Kërce tek: