Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Cilet jan genjeshtaret me profesional djemte apo vajzat

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

Cilet jan genjeshtaret me profesional djemte apo vajzat Empty
MesazhTitulli: Cilet jan genjeshtaret me profesional djemte apo vajzat   Cilet jan genjeshtaret me profesional djemte apo vajzat Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 7:59 am

te dyja gjinite nga pak,por me se shumti meshkujt genjejne me lehte e me shpesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

Cilet jan genjeshtaret me profesional djemte apo vajzat Empty
MesazhTitulli: Re: Cilet jan genjeshtaret me profesional djemte apo vajzat   Cilet jan genjeshtaret me profesional djemte apo vajzat Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:01 pm

Femrat trathetojn sepse i mbajn dhe dine te mbajn sekretet,meshkujt jane shume te sinqert sepse ndaj dashuris qe kane ata flasin realitetin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilet jan genjeshtaret me profesional djemte apo vajzat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: BISEDA TE LIRA :: Bisede e lire-
Kërce tek: