Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 dhe ja ku jemi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

dhe ja ku jemi Empty
MesazhTitulli: dhe ja ku jemi   dhe ja ku jemi Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:11 am

dhe ja ku ujemi ketu te gjithe
ketu mudn te hapni nje teme dhe te gjith antaret te bisedojn dhe te japin mendimin e tyre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
dhe ja ku jemi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: BISEDA TE LIRA :: Bisede e lire-
Kërce tek: