Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Cfare nuk falet ne dashuri!...???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

Cfare nuk falet ne dashuri!...??? Empty
MesazhTitulli: Cfare nuk falet ne dashuri!...???   Cfare nuk falet ne dashuri!...??? Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 7:54 am

TRADHETIA per mu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

Cfare nuk falet ne dashuri!...??? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare nuk falet ne dashuri!...???   Cfare nuk falet ne dashuri!...??? Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:03 pm

Genjeshtrat dhe trathetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare nuk falet ne dashuri!...???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: BISEDA TE LIRA :: Bisede e lire-
Kërce tek: