Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love

PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

Zeri" i zemres

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Zeri" i zemres Empty
MesazhTitulli: Zeri" i zemres   Zeri" i zemres Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 7:19 am

Zemra eshte e vogel. Peshon, thuhet diku afer 300 gram. Meqe eshte e vogel ajo nuk i pranon dy ndjenja pernjehere: edhe dashuri edhe urrejtje, edhe gezim edhe hidherim...
Prandaj zemra pergjigjet i ka te sakta, te qarta! Nuk gjenden ne zemer (te perziera) edhe PO edhe JO edhe NDOSHTA.
Zemra pergjigjet shkurt: po ose jo! Pike.
Keni degjuar per dashurine ne shikim te pare? Eh ketu eshte celesi! Shikimi i pare ka marre pergjigje nga zemra: PO! Po te mendohej me gjate atehere mendja do fillonte te racionalizonte.
Zemra nuk racionalizon. Ajo te thote ndershem PO ose JO!

Eshte me mire te veprojme me ate se cfare na thote zemra me gjuhen apo zerin e saj apo mendja me arsyet e veta?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Zeri" i zemres Empty
MesazhTitulli: Re: Zeri" i zemres   Zeri" i zemres Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 2:01 pm

sikur ta dini o miq sa here e kam shkruar kete leter per nej dashuri te jetes sime..
sa here e kam grisur..djegur por ajo me shfaqet para syve dhe me turturon ne keto dite vetmi,e letra e zemres sime te shkruar po behet tatuazh ne trurin tim,une do i shkruaj letren me te bukur ,por tere jeten do i fal dashurin me te bukur se agjen tjeter,dashurin me te bukur te shkruar me lumturi,jet,puthje.TE DUA ENGJELLUSHA IME
Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zeri" i zemres
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: ZONE E NXEHTE :: DASHURI-
Kërce tek: