Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Kur fiksimi mendohet si dashuri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

Kur fiksimi mendohet si dashuri Empty
MesazhTitulli: Kur fiksimi mendohet si dashuri   Kur fiksimi mendohet si dashuri Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 7:18 am

Të dashurosh tepër nuk do të thotë të dashurosh shumë burra, ose të biesh në dashuri shumë shpesh, ose të dashurosh dikë me një ndjenjë tejet të thellë dhe të fortë. Në të vërtetë do të thotë të lidhesh me një burrë me një fiksim dhe të mëtosh që këtë fiksim ta quash dashuri, i cili arrin deri në zotërimin e të gjitha ndjenjave e veprimeve dhe ndonëse e kupton që kjo është duke ndikuar për keq në shëndetin dhe mirëqenien tënde,të mos mundesh të çlirohesh prej tij.

Do të thitë të matësh lartësinë e dashurisë tënde nga thellësia e sfilitjeve dhe torturave të tua. Joshemi nga dikush që është në një situatë që ka nevojë, ndjejmë dhembshuri, bëhemi bashkëvuajtës me të dhe përpiqemi ta lehtësojmë për të zbutur edhe vetë vuajtjen tonë. Burrat më tërheqës janë ata që duken se kanë më shumë nevojë për ndihmë, kjo po të mbahet parasysh se në bazën e aftësisë së tyre për të joshur, ndodhet dëshira e femrave për të qenë të dashuruara dhe të ndihmuara.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

Kur fiksimi mendohet si dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: Kur fiksimi mendohet si dashuri   Kur fiksimi mendohet si dashuri Icon_minitimeMon Jan 18, 2010 2:23 pm

Fiksimi mendoj se eshte nje meditim i ndjenjave,dhe pas kohe kupton se nuk ka dashuri ,thjesht nje lloj simpatie qe mund te them barazohet me ndjenjat e mehershme te adoleshences
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kur fiksimi mendohet si dashuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: ZONE E NXEHTE :: DASHURI-
Kërce tek: