Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 cka mendoni per antarin/en siper?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

cka mendoni per antarin/en siper? Empty
MesazhTitulli: cka mendoni per antarin/en siper?   cka mendoni per antarin/en siper? Icon_minitimeThu Jan 14, 2010 11:13 am

anetr/e ne vijim cka mendon per mua
keshtu vazhdone ju?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

cka mendoni per antarin/en siper? Empty
MesazhTitulli: Re: cka mendoni per antarin/en siper?   cka mendoni per antarin/en siper? Icon_minitimeThu Jan 14, 2010 5:51 pm

Ti je engjull dhe me e mira ne bote qe ka krijuar vet zoti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

cka mendoni per antarin/en siper? Empty
MesazhTitulli: Re: cka mendoni per antarin/en siper?   cka mendoni per antarin/en siper? Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 7:40 am

mendoj se esht nje nga personat me te shtrenjte e me me vlere ne jeten timee kete e them me plot goje,hemmm duket edhe i dashuruar Embarassed duhet te jet me shum fat goca qe e ka prane Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

cka mendoni per antarin/en siper? Empty
MesazhTitulli: Re: cka mendoni per antarin/en siper?   cka mendoni per antarin/en siper? Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:05 pm

eshte rrushi im,dhe jeta ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

cka mendoni per antarin/en siper? Empty
MesazhTitulli: Re: cka mendoni per antarin/en siper?   cka mendoni per antarin/en siper? Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 2:13 pm

djal shum i mire,inteligjent dhe i vecante
Mbrapsht në krye Shko poshtë
vigani
Admin
Admin
vigani

Posts : 4
Join date : 15/01/2010

cka mendoni per antarin/en siper? Empty
MesazhTitulli: Re: cka mendoni per antarin/en siper?   cka mendoni per antarin/en siper? Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 2:47 pm

engjellushe dhe e papare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

cka mendoni per antarin/en siper? Empty
MesazhTitulli: Re: cka mendoni per antarin/en siper?   cka mendoni per antarin/en siper? Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 4:30 pm

anetar i ri shum i mire duket Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
cka mendoni per antarin/en siper? Empty
MesazhTitulli: Re: cka mendoni per antarin/en siper?   cka mendoni per antarin/en siper? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
cka mendoni per antarin/en siper?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: BISEDA TE LIRA :: Bisede e lire-
Kërce tek: