Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 A Jeni Te Dashuruar??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

A Jeni Te Dashuruar?? Empty
MesazhTitulli: A Jeni Te Dashuruar??   A Jeni Te Dashuruar?? Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 6:32 am

Jam e dashuruar per her te pare ne jeten time dhe ndihem shum mir.me uroni fat please Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
viko
Webmaster
Webmaster
viko

Posts : 72
Join date : 14/01/2010
Location : ne zemren e dikujt

A Jeni Te Dashuruar?? Empty
MesazhTitulli: Re: A Jeni Te Dashuruar??   A Jeni Te Dashuruar?? Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 8:59 am

Jam i dashuruar marrezisht,e kesaj i uroj shume shume fat ne kete ndjesi te dashuris
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A Jeni Te Dashuruar??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: ZONE E NXEHTE :: DASHURI-
Kërce tek: