Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 pershendetje nga une Lord

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Guest
Vizitorpershendetje nga une Lord Empty
MesazhTitulli: pershendetje nga une Lord   pershendetje nga une Lord Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 5:04 am

pershendetje.. nga ana ime..

une jam..

Nickname: Lord
Vendbanimi/Vendlindja: Zvicerr / Kosov
Mosha: 23
Kontakt: Bukuroshi-ch@live.co.uk
web-siti: Zemera love Smile
shkolla: studime..


ju pershendes te gjithve shpresoj te kalojm mir.. forumin e gjeta nga forumi im permes nje antarit DoNi
dhe e pershendes dhe ate.. kaloni mrekullushem.. tung tung


Edituar për herë të fundit nga lord në Sat Jan 16, 2010 10:52 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

pershendetje nga une Lord Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga une Lord   pershendetje nga une Lord Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 6:02 am

PERSHENDETJE PER TY LORD,MIRE SE ERDHE NE SHOQERINE TONE, Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

pershendetje nga une Lord Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga une Lord   pershendetje nga une Lord Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 9:15 am

e-mailin e ke lene po shyqyr qe nuk ke lene numrin Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitorpershendetje nga une Lord Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga une Lord   pershendetje nga une Lord Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 10:53 am

eh moj xhano ne e-mail meke dhe nuk me flet Very Happy
aitt ANNA kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitorpershendetje nga une Lord Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga une Lord   pershendetje nga une Lord Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 11:18 am

pershendetje lord
Mbrapsht në krye Shko poshtë
vigani
Admin
Admin
vigani

Posts : 4
Join date : 15/01/2010

pershendetje nga une Lord Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga une Lord   pershendetje nga une Lord Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 1:30 pm

persh per ty lord
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guest
Vizitorpershendetje nga une Lord Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga une Lord   pershendetje nga une Lord Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 4:32 pm

flm shum nga ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
pershendetje nga une Lord Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga une Lord   pershendetje nga une Lord Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje nga une Lord
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: Te Njihemi me Njeri-Tjetrin :: Prezantimi i Antarëve-
Kërce tek: