Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Te kam shpirt..........

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

Te kam shpirt.......... Empty
MesazhTitulli: Te kam shpirt..........   Te kam shpirt.......... Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:51 pm

Te kam shpirt xhani im Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ΑΝΝΑ
Admin
Admin
ΑΝΝΑ

Posts : 74
Join date : 11/01/2010

Te kam shpirt.......... Empty
MesazhTitulli: Re: Te kam shpirt..........   Te kam shpirt.......... Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:56 pm

Dashuria eshte dicka qe nuk mund te pershkruhet..esht ajo qe truri dhe zemra jone thone te njejten gje.. ajo ne te cilen ndjejme nevoje per dike kur nuk esht prane nesh..na lumturon, na gezon dhe na shtone jeten.. kur dashuron dhe njekohesisht edhe te dashurojne ateher gjithcka eshte perfekte, nuk te intereson asgje tjeter pervec atyre dy syve qe te shikojne vetem TY, atyre dy buzeve qe te puthin vetem ty.. asaj zemre qe te dashuron vetem Ty.. Dashuria nuk mund te krahasohet me asgje, nese e ke ate atehere ke gjithcka, por nese nuk e ke ateher nje gjysem pjese e jotja nuk egziston, ndjen dhimbje dhe vuajtje..
Jam i lumtur dhe i faleminderohem te dashuries time qe me ka dhuruar gjithcka dhe qe me ben njeriun me te lumtur ne bote.. Te Dua Shpirt!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te kam shpirt..........
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: ZONE E NXEHTE :: DASHURI-
Kërce tek: