Zemra Love
Rregjistrohu ne forumin tone.
Zemra Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zemra Love

Zemra Love
 
PortalForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mirese vini  ne forumin tone...... ku vec dashuri gjeni.

 

 Nje britanik ka jetuar me vellain e tij te ...vdekur ne te njejten shtepi per 18 muaj!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nita
Moderator
Moderator
Nita

Posts : 89
Join date : 15/01/2010

Nje britanik ka jetuar me vellain e tij te ...vdekur ne te njejten shtepi per 18 muaj! Empty
MesazhTitulli: Nje britanik ka jetuar me vellain e tij te ...vdekur ne te njejten shtepi per 18 muaj!   Nje britanik ka jetuar me vellain e tij te ...vdekur ne te njejten shtepi per 18 muaj! Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:28 am

Nuk e kishte "vene re" qe ai nuk jetonte me

Nje pensionist britanik nuk e kishte vene re se vellai i tij kishte vdekur edhe pse jetonin te dy ne te njejten shtepi.

Kur Herbert Silver, 72 vjec, me ne fund lajmeroi policine dhe u tregoi per vellane e tij George, 75 vjec, ata shkuan ne shtepine e beqareve per te gjetur trupin e kufomes, por ata gjeten nje skelet, njoftuan sot gazetat britanike.

"E pranoj se nuk kam hyre ne dhomen e tij per disa ore, disa dite...te them te drejten per nje fare kohe", deklaroi Herbert Silver per "Daily Telegraph".

Silver tha se i ishte dukur "pak e cuditshme" qe vellai i tij nuk kishte dale nga dhoma, ne shtepine e tyre te perbashket ne Blissford,ne Angline jugore, por ai ishte shprehur per gazeten "Daily Mirror" se "George-it i pelqente te rrinte vetem dhe te them te drejten edhe mua". Pas autopsise rezultoi se George Silver kishte vdekur perafersisht para 18 muajsh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje britanik ka jetuar me vellain e tij te ...vdekur ne te njejten shtepi per 18 muaj!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Zemra Love :: BISEDA TE LIRA :: Kuriozitete-
Kërce tek: